بنا به اینکه دوربین های امنیتی در هر دو بخش عمومی و خصوصی رایج هستند مشتری ها نگران ضبط فیلم و حریم خصوصی هستند. جای تعجب نیست که دولت ها و مقامات دستورالعمل ها ، قوانین و مقررات جدیدی – مانند GDPR در اروپا – برای مقررات و قوانین سختگیرانه تر برای محافظت از حریم خصوصی صادر کرده اند حریم خصوصی و ضبط تصاویر هایک ویژن مدتی است که در بازار موجود است تا به ساده سازی و اجرای حفاظت در امنیت ویدیو کمک کند..

برای کمک به حفظ حریم خصوصی مقررات مربوط به آدرس دهی ، راه حلهای کاهش حریم خصوصی در صنعت امنیت پدیدار می شود. 

بسیاری از دستگاه NVR,DVR هایک ویژن از عملکردی برای محافظت از حریم خصوصی پشتیبانی می کنند ، که مناطق ، چهره ها یا اجسادی را که در فیلم های ضبط شده وجود دارد تار می کند تا از قرار گرفتن در معرض ناخواسته جلوگیری کند و مقررات محلی را رعایت کند.

 

حریم خصوصی پویا

 

حریم خصوصی و ضبط تصاویر هایک ویژن

بیشتر اوقات تعداد کمی از افراد ضبط شده در فیلم های ویدئویی مربوط به تحقیقات هستند. تعداد بسیار کمی از افراد به دنبال هستند و یا مجاز به ماندن کامل هستند. راه حل کاهش حریم خصوصی و ضبط تصاویر هایک ویژن عملکردی را برای پنهان سازی پویا ارائه می دهد که می تواند بطور خودکار چهره ها و اجساد نامربوط را در یک فید زنده از راه دور یا هنگام پخش ماسک کند

همچنین می تواند به کاربران مجاز از جمله اجرای قانون فیلم اصلی بدون نقاب را برای رعایت قوانین یا مقررات محلی مطابق با هدف تحقیقات پزشکی قانونی ارائه دهد.

 

ماسک کردن مناطق ساکن

برای جلوگیری از نظارت نامناسب یا غیرقانونی در مناطق محدود یا حساس ، راه حل حریم خصوصی و ضبط تصاویر هایک ویژن از عملکردی برای پوشاندن استاتیک پشتیبانی می کند ، که می تواند به طور دائم یک منطقه یا مناطق را از منظره پوشش دهد. این یک گزینه عادی برای محافظت از حریم خصوصی در اکثر دوربین مداربسته های هایک ویژن است و کاربران می توانند در صورت نیاز به راحتی ماسک حریم خصوصی را در این مناطق استاتیک تنظیم کنند.

 

 

راه حل هایک ویژن نیز در هنگام فرایند صادرات ویدیو از طریق HikCentral بسیار حرفه ای است. ماسک مناطق و اشیاء حساس در مرحله صادرات فیلم اضافه شده است تا عملکردی انعطاف پذیر را در اختیار کاربران قرار دهد. آنها می توانند کلیه اهداف یا فقط چند هدف خاص برای کاهش را انتخاب کنند و می توانند یک منطقه ثابت برای کاهش نیز تعریف کنند.

و اینکه تا حدی که از نیازهای فنی خاص برخوردار باشد ، از کاهش کلیپ های ویدئویی وارد شده از نرم افزارهای معمولی NVR یا نرم افزار مدیریت فیلم شخص ثالث (VMS) پشتیبانی می کند ، و بیشتر دامنه کاهش حریم خصوصی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

برای حفاظت بیشتر از امنیت داده های صادر شده ، راه حل هایک ویژن همچنین از رمزگذاری فیلم های ویدئویی با رمز عبور هنگام صادرات از HikCentral پشتیبانی می کند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در رابطه ها تکنولوژی هایک ویژن داشته باشید میتوانید با نمایندگی هایک ویژن در تهران تماس بگیرید