در کشور های مختلف بسیاری از انبارها موجودی و تجهیزات گران قیمت نگهداری میکنند. با توجه به اینکه مردم به طور مداوم از داخل انبار داخل و خارج می شوند پیشنهاد ما به شما دوربین هایک ویژن AcuSense میباشد، انبار یک مرکز اصلی فعالیت میباشد.و نیز برای بسیاری از موارد مانند آتش سوزی ، سیل ، خسارت محصول یا ایمنی کارکنان در معرض خطر قرار می دهد. در میان آنها ،سرقت یک مشکل اساسی است.  

 

انبارها معمولاً دوربین مداربسته معمولی را برای حفظ و امنیت داخل و اطراف ملک گنجانیده اند. اما در بیشتر موارد ، هنگامی که انبار به سرقت میرود تصویر ضبط شده وضوح کامل را ندارد و به راحتی سارقان شناسایی نمی شوند ، مدیر انبار یا پرسنل امنیتی برای جستجوی فیلم های مناسب ، به سیستم امنیتی فیلم بر می گردند. چالش این است که اقیانوس فیلم های ویدئویی وجود دارد ، و گاهی اوقات هیچ یک از آنها به وضوح نمی گوید آنچه اتفاق افتاده است. این امر باعث می شود تحقیقات پزشکی دشوار و وقت گیر باشد. به طور خلاصه ، سیستم های نظارت تصویری معمولی نمی توانند به طور مؤثر در شناسایی یک واقعه نفوذ در زمانی که اتفاق می افتد کمک کنند و از این رو در همان ابتدا از این کار جلوگیری می کنند.

تکنولوژی هایک ویژن AcuSense

شما با استفاده از تکنولوژی هایک ویژن AcuSense میتوانید به طور کامل چهره دقیق سارقان را مشاهده کنید ،در عین حال  در هنگام گشت زنی به کارمندان امنیتی با هشدار در مانیتور یا رایانه گزارشی داده می شود. بر این اساس ، یک کلیپ ویدئویی در مورد آن رویداد تخلف ، آنچه اتفاق می افتد را به نمایش می گذارد. در صورت نیاز ، کارمندان امنیتی می توانند سریعاً با پلیس تماس بگیرند تا اقدامی انجام دهند.

هشدار چراغ چشمک زن یا هشدار شنوایی

بنابراین در راه اندازی انبار ، در اولیت دوربین مداربسته هایک ویژن AcuSense نصب شود تا شب و روز در حالت آماده باش بمانند. اگر سارق وارد یک مرکز توجه شود ، زنگ خطر ایجاد می شود. به طور همزمان ، دوربین AcuSense در محل یک چراغ چشمک زن و یک هشدار شنوایی – که می تواند از پیش ضبط شود  با هدف ترساندن متجاوز از دور ایجاد می کند.

 

قابلیت هایک ویژن Acusense

ایجاد صدای صوتی توسط دوربین هایک ویژن

انبارهای دارای سیستم نظارت تصویری هایک ویژن موجود می توانند به راحتی و بدون بروزرسانی کامل سیستم از مزایای فناوری هایک ویژن AcuSense بهره مند شوند. اگر دوربین های جلویی نیازی به تعویض نداشته باشند ، اگر شما به دنبال یک راه حل بازدارنده فعال در برابر فعالیت های نفوذ هستند ، دوربین مداربسته هایک ویژن را برای جایگزینی دوربین های قدیمی در مکانهای کلیدی اضافه یا از آنها استفاده کنید. هنگامی که کسی از کنار آن عبور می کند ، دوربین چشمک می زند و زنگ صوتی را برای جلوگیری از مزاحمان به شما می دهد.

همین امر در مورد برنامه های کاربردی در اقامتگاه ها ، مناطق محدود یا مناطق خطرناک به عنوان مثال در باغ وحش ها یا مناطق دیدنی نیز صدق می کند. همچنین در مورد ایستگاه های دزدگیر مرکزی صادق است ، در حالی که کارمندان امنیتی همیشه به اقدامات دقیق و کارآمد به هشدارهای دقیق بستگی دارند.

حتی کار جستجو در فیلم های ضبط شده بسیار آسان تر می شود زیرا فیلم های مرتبط به طور خودکار در دسته هایی با برچسب انسان ، وسیله نقلیه یا سایر رویدادها طبقه بندی می شوند.دقت دقیق زنگ اجازه می دهد تا رویدادهای واقعی توجه شما را به خود جلب کنند. این به معنای بهبود امنیت و اطمینان است.

درصد خطای ۰% این دوربین باعت شده تا این دوربین جزء بهترین محصولات هایک ویژن به شمار آید