همه ما این موضوع را میدانیم که کار کردن در زیر زمین خطرناک است و کارگران معدن هر روز این کار دشوار را انجام می دهند. با تصویربرداری شفاف در شرایط کم نور و هشدارهای خودکار برای حوادث ایمنی ،و بدانید که راه حل هوشمند هایک ویژن چگونه از بروز حادثه در معادن کمک میکند.

توانایی دوربین هایک ویژن در محیط های پر خطر

هنگامی که نوبت به رتبه بندی محیط های کاری برای مشکل و خطر می رسد ، استخراج معادن از لیست بسیار بالایی برخوردار است. غالباً خطر سیل و همچنین گازهای احتمالی منفجره در هوا وجود دارد ، به این ترتیب افراد و ماشینهای خطرناکی که در کنار هم در فضاهای محدود کار می کنند ، ذکر نشده است.

این بدان معناست که نیاز به نظارت مداوم بر سلامت و ایمنی و واکنش سریع به هر حادثه وجود دارد. مشکل این است که راه حل های ویدئویی سنتی معمولاً قادر به دیدن مناطق تاریک معدن یا ایجاد هشدارهای سلامتی و ایمنی به طور خودکار نیستند. علاوه بر این ، صفحه نمایش های دوربین مداربسته باید به صورت دستی کنترل شوند ، هزینه های پرسنلی را افزایش داده و خطر خطاها را افزایش می دهد به همین خاطر راه حل هوشمند هایک ویژن را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

بهبود ایمنی کارکنان با تکنولوژی هایک ویژن

بسیاری از مین های رو به جلو در سراسر جهان با راه حل های ویدیوی هوشمند کارمندان خود را ایمن تر نگه می دارند. این موارد باعث بهبود دید در مناطق تاریک با تصویربرداری کم نور از کریستال می شود. آنها همچنین از قابلیت یادگیری ماشینی برای ایجاد هشدار در زمان واقعی برای انواع حوادث سلامتی و ایمنی استفاده می کنند.

 

راه حل هوشمند هایک ویژن در معادن

هشدار دوربین هایک ویژن

به عنوان مثال ، وقتی کارمند خیلی نزدیک به یک ماشین کار نزدیک می شود یا هنگام ورود به یک منطقه محدود ، هشدار دوربین هایک ویژن می تواند به صورت خودکار ایجاد شود. به این ترتیب ، تیم های بهداشت و ایمنی می توانند سریعتر واکنش نشان دهند ، و اطمینان حاصل کنند که هرگز حوادث غافل نشوند.

راه حل هوشمند هایک ویژن برای معدن ذغال سنگ Jiangzhuang چین

معدن ذغال سنگ Jiangzhuang در چین یکی از راه حل های ویدئویی هوشمند هایک ویژن را برای بهبود ایمنی کارکنان به اجرا در آورده است. با ۳۰ حادثه امنیتی احتمالی در سه ماه اول مشخص شده ، راه حل کمک به ایمن نگه داشتن کارکنان و کمک به معدن برای ایجاد یک محیط کار “تصادف صفر” است.

تماس با نمایندگی هایک ویژن در تهران

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر یا تهیه محصول میتوانید با نمایندگی هایک ویژن در تهران تماس حاصل فرمایید