سیستم های امنیتی ویدئویی اخیراً بسیار پیشرفته شده اند و تصویربرداری با وضوح بالاتر ، ظرفیت ذخیره سازی بیشتر و رمزگذاری های امن تر از جمله این موارد است . با این حال ، سیستم های دوربین مداربسته عمدتاً برای ضبط و بررسی شواهد و همچنین از بین رفتن یا خسارت به اموال طراحی شده اند ، اما دزدی از اماکن هنوز هم اتفاق می افتند.اما قابلیت آلارم هایک ویژن به سیستم های هشدار دهنده و پردازش فوری کمک شایانی میکند و روند فوق العاده در آینده برای صنعت نظارت تصویر خواهد بود

تطبیق صدا و تصویر + قابلیت آلارم هایک ویژن

اگر صدا و فیلم با هم تطبیق شوند ، می توان به یک عامل بازدارنده در زمان واقعی دست یافت – به همراه قابلیت های حتی بیشتر ،در راه حلی که ضبط ویدیو را با ویژگی های صوتی ترکیب کرده است ، بلندگوهای IP را می توان با دوربین ، سیستم های کنترل دسترسی و دستگاه های هشدار مرتبط کرد. هنگامی که چنین سیستم دوربین مداربسته نفوذی را تشخیص می دهد یا سیستم زنگ فعال است ، بلندگوهای IP می توانند هشدارهای صوتی برنامه ریزی شده را برای جلوگیری از مزاحمان احتمالی پخش کنند. پیام صوتی هایک ویژن می تواند یک عامل بازدارنده قدرتمند در هنگام رخ دادن باشد.

 

قابلیت آلارم هایک ویژن در دوربین مداربسته

صحبت کردن به صورت زنده از طریق دوربین

همراه با هشدارهای صوتی از پیش برنامه ریزی شده ، اپراتورها همچنین می توانند از طریق بلندگوهای IP در صورت اطلاع از مزاحمت صحبت کنند. پیام های صوتی برنامه ریزی شده و پخش آدرس های عمومی دو عملکرد عملی دیگر هستند که با همگرایی سیستم های ویدیویی و صوتی امکان پذیر هستند. اسپیکرهای IP هایک ویژن می توانند طبق برنامه ای ضبط های صوتی را پخش کنند و اپراتورها می توانند از سیستم صوتی برای پخش اطلاعات عمومی در صورت لزوم برای مخاطبان نیز استفاده کنند.

حفاظت از محیط به طور کامل

در حفاظت از محیط ، یک عامل بازدارنده در زمان واقعی صحبت کردن از طریق دوربین میباشد که مردم به آن مشتاق هستند. به خصوص برای صاحبان خانه ، که دوربین های مداربسته در فضای باز آنها قادر به ضرب و شتم تخلفات هستند اما هیچگونه اقدامات بازدارنده فوری در هنگام شناسایی وجود ندارد.

اما افزودن قابلیت های صوتی در این سناریو به این معنی است که صاحبان خانه می توانند هشدارهای ضبط شده ای را تنظیم کنند که پس از تشخیص نفوذ ، به صورت خودکار انجام شود و به جلوگیری از از بین رفتن اموال و حتی حوادث جدی تر کمک می کند.

امنیت و کارایی بیشتر در ساختمان های اداری

دوربین های مدار بسته و سیستم های کنترل دسترسی معمولاً در ساختمان های اداری استفاده می شوند. با این حال ، هنگامی که یک ناهنجاری نفوذی یا امنیتی تشخیص داده شده است ، اپراتورها برای بررسی وضعیت متکی به اعزام نگهبانان در محل هستند. کارآیی کم است و نگهبانان غالباً خیلی دیر می رسند تا از بروز حادثه جلوگیری کنند. در این نوع موارد ، قابلیت آلارم هایک ویژن می تواند یک هشدار صوتی فوری را برای جلوگیری از یک حمله ، و همچنین پیوند ویدئو و صوتی ارسال کند تا اپراتورها بتوانند از طریق فید زنده از راه دور بررسی کنند.

 

به همین ترتیب ، در مواقع اضطراری ، اپراتورهای امنیتی می توانند از قابلیت آلارم هایک ویژن برای پخش اطلاعات به افراد داخل یک ساختمان ، گسترش دسترسی کارمندان امنیتی ، مصون نگه داشتن مردم از آسیب و کاهش هزینه ها در این روند استفاده کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی با نمایندگی هایک ویژن تماس حاصل فرمایید