اکثر سیستم های امنیتی قبلاً مستقل بودند به این که معنی که می گویند دوربین مداربسته به این دلیل ساخته شده اند تا به شیوه ای مستقل و خودمحور عمل کنند.

این امر به آنها این امکان را می دهد که  عملکردهای خاصی مانند ضبط فیلم های دوربین مداربسته یا امنیت یک محیط با آلارم های نفوذ را انجام دهند ، اما ادغام سیستم پیچیده تنها راه حل مناسب نیست بلکه برای افزایش ایمنی بهتر باید با تیکه بر قابلیت امنیت دوربین هایک ویژن به این موضوع پرداخت.

همگرایی در هایک ویژن به چه معناست ؟

در اصل به ترکیبی آگاهانه از چندین فناوری متفاوت یا مکمل به یک محصول یا راه حل واحد اشاره دارد. به عنوان مثال ، همگرایی به توابع قبلاً خاموش شده مانند سیستم های مخابره داخل ساختمان و نظارت تصویری اجازه می دهد تا یک نمای یکپارچه از یک نفوذ یا نقض امنیتی دیگر ایجاد کنند.

نتیجه ، امنیت دوربین هایک ویژن راه حلی است که باعث افزایش آگاهی وضعیتی و به همین دلیل ایمنی سازمان ها و افراد و دارایی های آنها می شود.

 

عکس امنیت دوربین هایک ویژن

نکات اصلی امنیت دوربین هایک ویژن را مرور کنیم !

قابلیت های امنیتی مشتریان خود را تقویت کنید

با راه حل های امنیتی متشکل از دستگاه ها و سیستم عامل های متنوع ، دستیابی به یک دید فوری از یک نقض امنیتی و پاسخگویی به اندازه کافی سریع می تواند دشوارتر باشد. یک نمونه می تواند زنگ هشدار دهنده باشد ، اما به هیچ وجه نمی توان فهمید که این تخلف در کجا رخ می دهد و کدام دوربین در حال ضبط است.

این چالش با قابلیت امنیت دوربین هایک ویژن برطرف شده است ، که می تواند به طور خودکار هشدارها و زنگ های هشدار را به خروجی یک دوربین مداربسته خاص که ضبط امنیتی می کند پیوند دهد. با استفاده از سیستم های همگرا هایک ویژن، می توانید کنترل دسترسی را برای بستن درهای مشخص شده فعال کنید ، و کلیپ های ویدیویی که از طریق یک برنامه تلفن همراه یکپارچه به مشتریان منتقل می شوند.

 

درآمد کسب و کار جدیدی را برای مشاغل خود ایجاد کنید

بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​با افزودن قابلیت های امنیتی پیشرفته تر مانند کنترل دسترسی به زنگ هشدار نفوذ و راه حل های ویدیویی موجود ، سود زیادی می رسانند. با این حال بسیاری از این مشکلات پیچیده و هزینه فرار و ادغام انواع جدیدی از دستگاه های امنیتی در محیط های خود محصور می شوند.

همگرایی به غلبه بر این تقاضا کمک می کند. شما نه تنها می توانید به مشتریان خود در نوآوری در بهبود امنیت کلی و بهره وری مدیریت کمک کنید ، بلکه این یک فرصت عالی برای شما است که می توانید راه حل های امنیتی جدید مانند کنترل دسترسی ، واسطه ها و درهای هوشمند هوشمند را به مشتریان خود اضافه کنید.

 

با تکنولوژی امنیت دوربین هایک ویژن که هم اکنون در ایجاد توانایی های مختلف امنیتی متمرکز شده اند ، ادغام با راه حل های اینترنت اشیاء (IoT) گام بعدی است. این کار هشدارها را برای انواع حوادث ، از تهاجم و خطرات آتش سوزی ، از پایین به لامپ یا خرابی سیستم HVAC پشتیبانی می کند.

شرکت هایک ویژن پیشگام برای امنیت همگرا با راه حل خدمات امنیتی همگرا آینده ما است. این دستگاه های امنیتی مختلف را در همان بستر مشترک مقرون به صرفه ، مدیریت آسان و زیرساخت ها جمع می کند. 

همچنین برای جزئیات بیشتر در مورد تکنولوژی امنیت دوربین هایک ویژن میتوانید با نمایندگی هایک ویژن در تهران تماس حاصل فرمایید.