در بسیاری از کشورهای جهان مردم فعالیت خود را شروع و از سر گرفته اند ، مردم به کار خود باز گشته اند و به کارهای روزمره خود ادامه میدهند. و با استفاده از دوربین های غربالگری دما هایک ویژن به روش های عملی که به دنیای واقعی کمک می کند ، حفظ امنیت و محافظت از مردم آسان تر از همیشه می شود.

دوربین مداربسته هایک ویژن هم اکنون به طور گسترده ای توسط سازمان ها و تجارت در سراسر جهان پذیرفته شده اند. برخی موارد استفاده شده در بیمارستان ها، فرودگاه ، دفاتر و تأسیسات تولیدی و لجستیکی یافت می شود که با استفاده از فناوری حرارتی مزایای فوق العاده ای دیده اند.

 

کمک به اولین خط دفاعی توسط هایک ویژن

دوربین های دما هایک ویژن ، ساخته شده از محصولات مختلف و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ، برای تشخیص دمای سطح پوست برای دستیابی به غربالگری اولیه سریع و بی خطر در مناطق عمومی طراحی شده است. انعطاف پذیری آن به این معنی است که با دوربین هایک ویژن می توان در بسیاری از سناریوها مورد استفاده قرار گرفت

دوربین های گرمایشی هایک ویژن توسط مشتریانی از صنایع مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند ، از جمله در بنادر ورودی و مکان های پر رفت و آمد از جمله فرودگاه چارلز دوگل در فرانسه ، فرودگاه برزیلی در برزیل ، بیمارستان کمبریج در کانادا ، بیمارستان Ikazia در هلند ، پارک صنعتی گروه چوداری در نپال ، پارک صنعتی تویوتا در کانادا ، فروشگاه مشروب فروشی ونکوور در کانادا و موارد دیگر. 

بررسی ورود دما برای کارمندان 

غربالگری دما برای بازگشایی و شروع مجدد انواع مشاغل مهم خواهد بود. در برخی از کشورها مقامات بهداشتی و تنظیم کننده ها نسبت به استقرار دوربین های غربالگری دما هایک ویژن حرارت بسیار محتاطانه عمل می کنند و توصیه می شود قبل از استفاده از این راه حل ، به راهنمایی محلی فعلی مراجعه کنید.

بررسی ورود دما برای کارمندان به کار ورودی ها بررسی می شود. این همه بخشی از اقدامات روزافزون متداول است که کارفرمایان در حال حاضر توسط دوربین مداربسته برای محافظت در برابر موج دوم بیماری همه گیر استفاده می کنند.

 

عکس دوربین های غربالگری دما هایک ویژن

ردیابی حضور کارمندان با دوربین های غربالگری دما هایک ویژن

به علاوه اینکه هایک ویژن با روشهای مناسب که واقعاً کار می کنند ، در سیستم های کنترل دسترسی و کنترل دسترسی دارند ، با کارکردهایی که شامل اقدامات از راه دور اجتماعی ، کنترل جمعیت و کنترل ترافیک ، تشخیص ماسک ، کنترل دسترسی و ردیابی حضور کارمندان ، غربالگری دما و موارد دیگر است. .

همچنین می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این نوع محصولات هایک ویژن در صفحات مربوطه پیدا کنید یا با نمایندگی هایک ویژن در تهران تماس حاصل فرمایید.